Maestro tregon se çfarë i ka kërkuar “Vëllait të madh” në dhomën e rrëfimit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

10 Prill, 2023

Megjithëse u eliminua javë më parë nga “Big Brother VIP”, Armaldo Kllogjeri vazhdon të jetë në qëndër të vëmendjes.

Së fundmi tenori ka publikuar disa postime në Instagram, ku bën krahasimin mes aludimit dhe të vërtetës.

Maestro publikoi si fillim një foto ku tregoi se çfarë mendonte publiku se ai kërkonte në dhomën e rrëfimit.

Info nga jashte…Telefonate me familjen..Udhetim dhurate..Dua te dal ….Me sillni rroba…Kutine e Pandores”.

Ndërsa më pas tregoi se çfarë kërkonte në të vërtetë.

Patellxhan te mbushur te na i gatuante Aida dhe te na i sillte aty brenda“, tregoi Armaldo me humor.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

Dina Abdulaziz

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ