Dua Lipa flet për fëmijërinë: Isha krenare, por doja të kisha një emër anglez

Në Festivalin Hay në Uells, Dua Lipa u ngjit në skenë dhe përveç muzikës, ndau edhe një pjesë të saj....
Lajme të ngjajshme Lajme

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Luizi dhe Kiara padyshim janë çifti i preferuar i publikut qysh kur nisën lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVA”....
Lajme të ngjajshme Showbiz

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Ndër të ftuarit “VIP” në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës mbrëmjen e djeshme ishte edhe Bora Zemani. Moderatorja...
Lajme të ngjajshme Showbiz

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Bledi Mane vazhdon të jetë një person kontrovers në skenën e shoubizit shqiptar. Ai derisa ka folur gjërë e gjatë...
Lajme të ngjajshme Showbiz

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që Kiara Tito ka veshur...
Lajme të ngjajshme Showbiz

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Për dashurinë mes Luizit dhe Kiarës është komentuar shumë. Madje miq dhe dashamirë të ciftit janë shprehur me tone pesimiste...
Lajme të ngjajshme Showbiz

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Kiara Tito ka postuar një fotografi të fëmijërisë. Në këtë foto ku duket një vogëlushe tepër e bukur ka bërë...
Lajme të ngjajshme Showbiz

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Nga rivalë në Big Brother, Luizi dhe Olta tashmë do të jenë protagonistë kryesore në një film të ri. Një...
Lajme të ngjajshme Showbiz

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Princesha saudite Dina Abdulaziz është një nga ato gra të guximshme që thyen të gjitha stereotipet dhe jeton pikërisht ashtu...
Lajme të ngjajshme Showbiz

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

Maestro ka komentuar zhvillimet në Veri të Kosovës, ku bandat serbe sulmuan KFORI-n dhe policinë e Kosovës. “Larg dhunës, pro...
Lajme të ngjajshme Showbiz

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Bayern Munchen arrin marrëveshje me yllin e Dortmundit

Barcelona reagon pasi Messi zgjodhi ti bashkohet Inter Miamit

ME TE LEXUARA

2 orë
Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë
2 orë
Derisa Kiara është në Turqi, Luizi në të njejtën orë me ish të dashurën në një parukeri?!
2 orë
Dua Lipa flet për fëmijërinë: Isha krenare, por doja të kisha një emër anglez
4 orë
Olta e thumbon keq Luizin
8 orë
Kiara në Turqi, Luizi shihet bashkë me Dea Mishel (FOTO)

TË FUNDIT

2 orë
Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë
2 orë
Derisa Kiara është në Turqi, Luizi në të njejtën orë me ish të dashurën në një parukeri?!
2 orë
Dua Lipa flet për fëmijërinë: Isha krenare, por doja të kisha një emër anglez
4 orë
Olta e thumbon keq Luizin
8 orë
Kiara në Turqi, Luizi shihet bashkë me Dea Mishel (FOTO)