Makina del nga rruga në Malësi të Shkupit dhe bie në humnerë, tre të lënduar

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/05/2023

Një makinë e markës Golf ka dalë nga rruga dhe ka rënë në humnerë në rrugën afër fshatit të Brodecit që çon drejt Tanushës së Karadakut të Shkupit.

Aksidenti është raportuar në polici rreth orës 17.10 të ditës së djeshme. Sipas informacioneve të para të MPB-së, tre persona janë lënduar dhe se janë dërguar në Spitalin “8 shtatori” në Shkup. MPB pritet të jap detaje për aksidentin. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ziadin sela

Sela për Kurtin: I kam dalë borxh!/ Kam dhënë kontribut modest që ai të jetë sot kryeministër

bota ruse harta

Ushtarët rus në Ukrainë bëjnë fotografi me një hartë që tregon edhe Ballkanin

Screenshot_2024-02-29-20-47-04-453_com.facebook.katana-edit

Dr. Ilir Vela i bashkangjitet Aleancës për Shqiptarët

tv-media-radiodifuzion

Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

zgjedhje maqedoni

Partitë për zgjedhje do të reklamohen në 249 portale, 37 televizione dhe 35 radio

asdren shkupi besa

Kasami prezanton aderimin e radhës në BESA

instituti-arben-xhaferi

(VIDEO) Instituti “Arben Xhaferi” instalon barometrin e përfaqësimit të drejtë

spitali - Gaza

Masakër në Gaza, forcat izraelite vrasin mbi 100 palestinezë që prisnin ndihmat humanitare

shaip kamberi vucic

Kamberi publikon listën e kërkesave që ia dorëzoi Vuçiqit

INFO

NA NDIQ