‘Mama mia’ nga Shkurte Gashi, Bardhi e Nora Istrefi (Video)

Shkurte Gashi, Bardhi e Nora Istrefi ka kohë prej kur kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre.

“Mama mia”, titullohet projekti i tyre i cili sapo u lansua.

Ky projekt u finalizua edhe me videoklip.

Për tekstin e këngës është kujdesur Bardhi dhe Ghulo, po ashtu edhe për melodinë me ndihmën edhe të Shkurte Gashit dhe Kushtrim Kelanit.

Për klipin e këtij super projekti u kujdes “Xl Films”.

Ky projekt ende pa u publikuar ishte bërë viral në ‘TikTok’, teksa fansat e tyre e kanë pritur me padurim.