“Mamin e zhgënjeva” Rike rrëfen pengun pas ndarjes nga i dashuri (VIDEO)

INA
INA

20/03/2024

Gjatë një bisede në oborr mes Eglës dhe Rikes, kjo e fundit i ka rrëfyer Eglës merakun që ka mamaja e saj në lidhje me të.

Ajo ka terguar më shumë detaje rreth lidhjes disa vjeçare dhe mënyrës se si e ka pritur mamaja e saj ndarjen.

Rike: Unë jam ajo delja e zezë dhe ato gjithmonë më shohin dhe thonë ‘po ti e ke në gjak moj’. Mami është thjesht jeta.

Egla: Pse çfarë ke bërë?

Rike: Unë s’kam bërë gjë, po unë thjesht kam qëndruar vite e vite me të njëjtin person edhe mamin e zhgënjeva.

Egla: Thuaj që ndahesh. Thuaj që investon shumë kohë dhe pastaj në një moshë adulte kupton që vendos pastaj për veten.

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

sara bardhi

Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

INFO

NA NDIQ