Manchester United, objektivi i madh për muajin janar quhet Gnabry. Super oferta gati…

INA
INA

28/09/2023

Manchester United ishte një nga skuadrat më aktive në afatin e trasnsferimeve të verës në Premier League. E megjithatë, nuk duket i gatshëm të ngadalësojë shumë ritmin, as në afatin kalimtar të dimrit. Është një emër i madh i shënjestruar nga drejtuesit e “Djajve të Kuq”, gati për të sulmuar.

Sipas asaj që raportohet në edicionin e sotëm të “Daily Mail”, në fakt objektivi i madh i Man.United në janar quhet Serge Gnabry. Dhe, lexojmë, se për të përfunduar blerjen e anësorit sulmues të Bayern Munich, të lindur në 1995-ën dhe i detyruar të ndalojë për disa javë, për shkak të një frakture të parakrahut, anglezët janë gati të bëjnë një ofertë që cilësohet si “shok” ndaj bavarezëve.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Duka

“Shqipëria fiton Evropianin”, Duka “ngacmon” italianët

topi cip 2024

Risi në futbollin evropian, për çfarë do të shërbejë mikroçipi në topin e Euro 2024?

rashica muriqi

Dardanët në vazon e dytë për shortin e Ligës C në Ligën e Kombeve

kombetarja

Shqipëria në vazon e tretë për shortin e Ligës B në Ligën e Kombeve

berat-gjimshiti-djimshiti

Doli nga fusha i dëmtuar pas 18 minutave lojë, mësohet situata e Berat Gjimshitit

Premier-League-1024x659-1

Premier League “dominon” Evropën, akordi i ri i së drejtës së TV sjell miliarda euro në Britaninë e Madhe

Armando Broja

E ardhmja e Brojës në Itali? Ekipi i Serie A planifikon afrimin e sulmuesit “kuqezi” në janar

Luis Suarez

Suarez nuk pushon ja ku do vazhdoj karrierën

ardian ismajli

Ismajli për mediat kroate: Shqipëria dhe Kroacia kalojnë grupin në Euro 2024

INFO

NA NDIQ