Mane do të luajë bashkë me Ronaldon

ina-online
ina-online

28/07/2023

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Al Nassri ka arritur marrëveshje në princip me Bayern Munichun për transferimin e Sadio Manes.

Marrëveshja është arritur mes klubeve, ndërsa ka mbetur vetë të kontrollohen dokumentet në anën e lojtarit.

Më pas do të caktohen edhe testet mjekësore të Manes te Al Nassri.

Mane do t’i bashkohet Cristiano Ronaldos, Marcelo Brozovic, Fofanas, Taliscas, Ospinas dhe Alex Telles te Al Nassri.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kombetarja

Sfidat e Shqipërisë në EURO 2024: Një sfidë pasdite dhe dy në mbrëmje

spalleti

Spalletti me fjalë të mëdha për Shqipërinë: Po luajnë futboll të bukur, janë kundërshtar të vështirë

levandovski-lewandowski-barca-1

Lewandowski: Ne duam të fitojmë çdo ndeshje

Pep Guardiola

Guardiola paralajmëron tifozët e Man Cityt

Jasir Asani

Jasir Asani nuk trembet, komenton grupin e vështirë (foto)

Duka

Duka optimist: Ne kualifikohemi

Luis de la Fuente

Selektori i Spanjës: Të gjithë flasin për Italinë dhe Kroacinë, por mos harroni Shqipërinë

maskota euro 2024

Kalendari i plotë i Euro 2024-ës, datat dhe stadiumet e ndeshjeve

zlatko dalic

Selektori i Kroacisë befason me deklaratë për Shqipërinë

INFO

NA NDIQ