Marina dhe Geti nuk flenë vetëm! Ja kush i shoqëron në shtrat

Prezantuesja seksi Marina Vjollca dhe burri i saj reper Getoar Selimi po kalojnë ditët më të lumtura si të martuar.

Dyshja dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë vitin që lam pas por janë lidhur shumë më herët, shkruan lajmi.net

Si çdo çift fillimet e para i kanë pasur private e më pas pasi gjithçka doli në media ata nuk e kanë pasur asnjëherë problem të ndajnë pjesë nga përditshmëria edhe me ndjekësit e shumtë në Instagram.

Së fundmi na kanë njoftuar me macen e tyre të cilën e quajnë ‘Karrota’. Në njërën prej fotografive madje ku Geti shihet duke fjetur është ajo që po i rri pranë dhe foton ua ka bërë Marina.

Duket se dyshen edhe në shtrat i shoqëron macja. /Blic/