Marina Vjollca ndryshon look, komenti i Getit është epik

0

Marina Vjollcën jemi mësuar ta shohim përherë me flokë bionde.

Por këtë herë ajo ka publikuar një foto në Instagram, me një look ndryshe.

“Më vjen mirë që takohemi”, është përshkrimi që ka zgjedhur moderatorja në publikimin e saj në Instagram.

Por komenti i paparë vjen nga bashkëshorti i saj, Getoar Selimi.

“Sa i ngjan gruas time”, ka shkruar Geti.

Këtu ka reaguar edhe motra e Marinës, Luana. “Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Marinës së ëmbël e të mirë?”, shkruan ajo. /k.k/noa.al/