Marina Vjollca një zonjë e rëndë dhe elegante

0

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë mban të informuar fansat e saj për të rejat nga jeta dhe karriera e saj.

Një gjë të tillë e bën përmes rrjeteve sociale, ku ndjekësit e saj janë mjaft aktiv duke komentuar rreth imazheve të postuara, shkruan portali arbresh.info

Marina sonte është bërë gati për emisionin e saj dhe po duket tejet e bukur, një zonjë e rëndë dhe elegante.

View this post on Instagram

Cfare kemi sonte? 📺

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Edhe pse në kohë pandemie, Marina ka qenë e angazhuar në prezantimin e emisionit të saj “Klanifornia”.

View this post on Instagram

Llastice apo goce shembullore?🤔😄

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on