Marotta bën gati një tjetër super goditje, synon yllin e Realit

Picture of INA
INA

17/05/2024

Inter duket se është vënë në lëvizje për nënshkrimin e kapitenit të gjigantëve të La Liga-s, Real Madrid, Nacho Fernandez. 34-vjeçari iu bashkua Madridit në moshën 11-vjeçare dhe e ka kaluar të gjithë karrierën e tij si lojtar në kryeqytetin spanjoll.

Specialisti i njohur i merkatos Fabrizio Romano raportoi më parë se Nacho kishte marrë oferta nga Major League Soccer (MLS) dhe klube në Arabinë Saudite.

Gjithsesi La Gazzetta dello Sport shkruan se ndërsa një lëvizje në MLS është prioriteti i Nachos, ai ka pasur gjithmonë një admirim për Serinë A dhe ka ndjekur nga afër futbollin italian
Nacho ka njoftuar synimin e tij për t’u larguar nga Real Madridi në fund të sezonit dhe mundësia për të marrë një mbrojtës kaq me përvojë dhe me kosto zero ka zgjuar interesin e Interit.

TË FUNDIT
6 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!
9 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
9 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
9 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
9 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

ME TE LEXUARA

9 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus
9 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
9 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
9 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
1 ditë
Kombëtarja “top”, asnjë kuqezi s’ka lëndime
6 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!

LEXO MË SHUMË

kombetarja turke turqia

Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!

toni kroos kros

“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer

Gennaro Gattuso

Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit

kombetarja-kuq-e-zi

Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!

Thiago Motta

Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

kombetarja kuq e zi

Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë

kombetarja

Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë

belingam real madrid

Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies

CHelsea

Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?

INFO

NA NDIQ