Marrëveshja e Xhakës me Leverkusenin vlen ende

ina-online
ina-online

9 Qershor, 2023

Transferimi i Granit Xhakës në Bayer Leverkuesenit është ende në pritje.

Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, ka bërë të ditur se marrëveshja mes tij dhe klubit gjerman është ende e vlefshme.

Por, Xhaka nuk e ka marrë aprovimin nga Arsenali për t’u larguar.

Klubi londinez thuhet se do të japë dritën jeshile vetëm pasi të nënshkruajë me një mesfushor të ri.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

kombetarja fitore shqiperi

Muaji tetor është “zjarr” për ekipet kombëtare, nga përfaqësuesja A dhe Shpresa, te skuadrat e tjera zinxhire dhe femrat

xherdan shaqiri

Shaqiri asiston në fitoren e Chicagos

mourinho

Trajneri i madh pritet ta zëvendësojë Mourinhon te Roma

Ronaldo Al Nassr

Cristiano Ronaldo shënon dhe asiston në fitoren e Al Nassr

barcelona

Sergio Ramos i dhuron fitoren Barcelonës… (FOTO)

INFO

NA NDIQ