Martesa e Romeos dhe Heidit, flet Donaldi: Është herët për të takuar familjarët e Heidit

INA
INA

31/03/2024

Donald Veshaj i cili u bë pjesë e Fan Club, ku foli për dasmën e Romeos dhe Heidit, shprehu aprovimin e tij për këtë lidhje, madje mendon se shkojnë shumë si çift.

I pyetur a e kishte menduar para se të futej në BBV, nëse mund të krijonte një lidhje aty brenda, Romeo shprehet: Romeo është shumë e pritshme të krijoj një marrëdhënie aty brenda. Duke qenë 28 vjeç duke parë një vajzë si Heidi nuk ka pse të frenojë veten, Heidi i ka dalë jashtë pritshmërive dhe mua më pëlqen shumë.

Enxhi: A ke fol me ndonjë nga familjarët e Heidit?

Donaldi: Me babin e Heidit piva sot kafe. Bëj shaka. Jo sepse është shumë shpejt. Unë mendoj që Heidi nuk është penges për Romeon dhe as Romeo nuk është pengesë për të.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ