Martohet djali i Sasho Mijalkovit, këndon edhe Ceca

ina-online
ina-online

14/10/2023

Ish kryeshefi i Shërbimit Sekret të Maqedonisë Sasho Mijalkov mbrëmë në hotelin Marriot në Shkup ka martuar djalin e tij Jordan Mijalkov.

Të pranishëm kanë qenë shumë yje të estradës maqedone, por edhe këngëtarët e njohur të estradës serbe si Ceca Razhnjatoviq, Aca Lukas dhe të tjerë. Gruaja e ish-kriminelit serb Arkan ka qenë e ftuara speciale e dasmës. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

TABANOC-696x522

Kapen 13 sirianë në afërsi të vendkalimit kufitar “Tabanoc”

bullgari-maqedoni

OKB: Bullgaria t’i garantojë të drejtat e pakicës maqedonase

dimitar kovacevski

Kovaçevski: Nëse VMRO nuk propozon ministrat e saj në qeverinë teknike, lë njollë në procesin zgjedhor

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI së pari i mashtroi shqiptarët me Naser Zyberin, tani për së dyti me Talat Xheferin si kryeministër teknik-administrativ

Fatmir-Bytyqi

Bytyqi: Maqedonia e Veriut kultivon shoqëri të qëndrueshme, të drejtë dhe gjithëpërfshirëse

sela

Ndërroi jetë aktivisti i ASH-së, Emri Bislimi

arrestime terrorizem shkup

Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

MUHAMERI

Deklarata Universale e të Drejtave të Njeriut dhe Maqedonia

naser zyberi

Zyberi me rastin e 10 dhjetorit: Secili ka të drejtë të jetojë një jetë normale

INFO

NA NDIQ