Martohet William Walker, të ftuar edhe mysafirë nga Kosova- dalin fotografitë

ina-online
ina-online

28/01/2024

Sonte është martuar miku i madh i shqiptarëve, William Walker.

Në ceremoninë që po mbahet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, mysafirë është edhe një familje nga Podujeva.

Bëhet fjalë për policin e pensionuar llapjan, Muhamet Beqiri.

Ai bashkë me gruan e tij, kanë shkrepur fotografi pranë Walker dhe gruas së re të këtij të fundit.

Derisa, javë më parë në ceremoninë e pensionimit të Muhamet Beqirit nga Policia e Kosovës, prezent ishte edhe vetë Walker.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

radoicic radojcic spiric

VIDEO: Radoiçiq grushton ish-kryetarin ilegal të Mitrovicës së Veriut

Oleksiy Goncharenko

Deputeti ukrainas porosi për Kosovën: Armatosuni, askush nuk ju mbron!

serbet smigic sulm veri polici zvecan kfor

Njëri 6 muaj burgim, tjetri 6 mijë euro gjobë – dënohen dy serbët për sulm ndaj KFOR-it në veri

kosovar suedi

Dy kosovarë bëhen heronj në Suedi, ia shpëtuan jetën një personi që ra në ujë

bislimi-petkovic-lajcak

Nis takimi trepalësh në Bruksel për çështjen e dinarit serb

arbana xharra enes goga

Gazetarja Arbana Xharra fiton betejën ligjore kundër Kryeimamit Enes Goga, ky është vendimi

thaci-krasniqi-veseli-hage-selimi-specialja

Anulohet seanca e sotme ndaj ish-krerëve të UÇK-së

reinhard_butikofer

Eurodeputeti gjerman: Serbia me Vuçiqin, ka zero shanse për BE

vjosa Osmani

Osmani e përfaqëson Kosovën në samitin për Ukrainën në Tiranë

INFO

NA NDIQ