Mavrova me gjysmë metër borë, Kodra e Diellit 38 centimetra

Iliria News Agency
Iliria News Agency

3 Shkurt, 2022

Më së shumti borë sot në mëngjes ka në Mavrovë, kurse Kodra e Diellit ka 38 centrimetra borë dhe Krusheva 30 centimetra borë.

Temperatura më e ulët u regjistrua në Kodrën e Diellit me -8 gradë celsius, ndërsa Mavrova -6, Ohri, Manastiri dhe Krusheva -4.

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me periudha me diell, nedërsa në pjesët e lartë në veri pritet të ketë edhe borë. Temperatura maksimale do të jetë nga 3 deri 9 gradë celsius.

Po ashtu edhe në Shkup moti do të jetë i njëjtë ku temperatura maksimale do të arrijë deri në 8 gradë celsius.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

serbet smigic sulm veri polici zvecan kfor

Priten tensione në Bosnjë dhe Mal të Zi/ alarmon profesori, doli në shesh skenari i Vuçiqit!

vucic

“Vuçiq ik”, pamje nga protesta masive në Beograd kundër regjimit

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

Screenshot_2023-06-03-18-00-33-680-edit_com.android.chrome

Sveçla: Përpjekjet për destabilizimin e Kosovës nuk kalojnë, Serbia e Rusia nuk kalojnë

Rama-kurti

Rama falënderon BE-në që po i bën presion Kosovës për zgjidhjen e situatës në veri

IMG_1833

Doli i veshur me bluzë të NATO-s, Gashi reagon ndaj Haradinajt – e kritikon ashpër në këtë pjesë

INFO

NA NDIQ