Mbahet seancë e mbyllur ndaj ish-krerëve të UÇK-së

INA
INA

18/01/2024

Edhe sot ka vazhduar procesi gjyqësor me rastin e ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare te Kosovës, në Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë.

Për shkak se disa aspekte duhej të diskutoheshin në privatësi, seanca është mbajtur e mbyllur, njofton Klankosova.tv.

Hashim Thaçi, Kadri Veseli dhe Rexhep Selimi ishin të pranishëm në sallë, ndërsa Jakup Krasniqi ishte pjesëmarrës përmes një video-lidhjeje.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

reuten

Reuten: Sanksionuam Kosovën, jo agresorin – duhen hapa ndaj Vuçiqit e Dodikut

David-Philips

Serbët le të shkojnë në Serbi, nëse duan të përdorin dinarin, thotë ish-zyrtari amerikan

nexhmedin spahiu

Spahiu publikon disertacionin e doktoraturës në matematikë, paralajmëron se do t’jua nxjerrë “notat e dobëta” disave

vjosa osmani ushtria fsk

Kërkohet shërbimi ushtarak në Kosovë pas kërcënimeve të Serbisë

Kurti

Kurti: “Lista Serbe” e lidhur me Vuçiqin dhe Putinin

Vjosa Osmani Erdogan

Osmani falënderon Erdoganin për mbështetjen ndaj Kosovës

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

kfor

Eksperti amerikan zbulon planin e Vuçiqit – jep këtë parashikim? (FOTO)

nexhmedin spahiu

Parashikimet e Profesor Spahiut që i vërtetoi koha

INFO

NA NDIQ