Mban premtimin që dha në sezonin e fundit? Sabiani hyn në shtëpinë e “BBVIP3″, loja e Vëllait të madh për banorët

INA
INA

14/01/2024

“Big Brother VIP” 1 dhe 2 kanë diçka të përbashkët, përveç suksesit që kanë pasur dhe kjo është se Sabiani ishte banor tek të dy sezonet.

Por vitin e kaluar ai premtoi se do të hynte dhe në sezonin e tretë, duket se e ka mbajtur fjalën. Ai do hyjë në shtëpinë e “Big Brother VIP”, por e gjitha është në kuadrin e lojës për banorët.

Sezonin e fundit, pasi hyri për t’iu bashkuar vajzës së tij, Kejsit, ai premtoi me shaka se do hynte dhe në edicionin e tretë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara l

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

INFO

NA NDIQ