Mbappe e refuzon propozimin e PSG-së, e dëshiron largimin

INA
INA

6 Gusht, 2023

Kylian Mbappe e ka refuzuar propozimin e ofruar nga Paris Saint-Germain.
Klubi francez i ofroi Mbappes marrëveshje të re me klauzolë të garantuar shitjeje gati për verën 2024.Mbappé tha jo – përsëri, nuk ka ndërmend të pranojë ndonjë propozim dhe plani i tij është të largohet nga Paris Saint-Germain.

PSG mbetet i bindur Mbappé dëshiron vetëm lëvizjen e Real Madridit por duke shtyrë për verën 2024 me marrëveshje falas.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-10-02-11-38-48-145-edit_com.facebook.orca

Azem Azemi, medaljen e artë ja kushtoj gjyshes sime të ndjerë

Jurgen Klopp

Goli i anuluar i Diazit, vjen deklarata zyrtare e Liverpullit

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

Lewandovski levandovski

Lewandowski, i dëshiruari nga klubet arabe

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

INFO

NA NDIQ