Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri

Picture of INA
INA

30/05/2024

Kylian Mbappe ka kërkuar që tifozët të kenë pak durim pasi brenda pak ditësh do të bëhet i ditur klubi i tij i ardhshëm dhe shtoi se mezi pret që të fillojë një kapitull të ri.

“Edhe disa ditë, dhe më pas do të nënshkruajë për klubin tim të ardhshëm. Thjesht duhet të kemi durim për disa ditë dhe më pas do të bëhet zyrtare, mezi pres të fillojë kapitullin e ri”, tha Mbappe.Ndryshe, sipas raportimeve Mbappe do të nënshkruajë për Real Madridin si lojtar i lirë, pas largimit nga Paris Saint-Germaini.

TË FUNDIT
4 orë
Gjimshiti: “Kemi lindur në shtete të tjera, por në shtëpi ndiqnim zakonet dhe traditat shqiptare”
4 orë
Itali-Shqipëri, FSHF vjen më një lajm të rëndësishme për tifozët shqiptarë
5 orë
Jasir Asani është njeriu gol, ja si luan Shqipëria në Europian sipas prestigjozes “Marca”
5 orë
Kombëtarja edhe pak orë para përballjes me Italinë, ja çfarë thotë Sylvinho?
5 orë
Gjermania nis me këmbë të mbarë, fitore të thellë 5:1 me Skocinë

ME TE LEXUARA

13 orë
“Franca favorite në Euro 2024, por në garë është edhe Italia”
13 orë
Ndeshja ndaj Kroacisë, probleme për Spanjën, mungon lojtari
18 orë
“Uragani KUQEZI”/ Mbi 50 mijë shqiptarë do jenë në ndeshjen e Kombëtares me Italinë në “Signal Iduna Park”
5 orë
Gjermania nis me këmbë të mbarë, fitore të thellë 5:1 me Skocinë
18 orë
Sot nis Euro 2024, paralajmërohet spektakël

LEXO MË SHUMË

Berat-GJimshiti-82828-780x470

Gjimshiti: “Kemi lindur në shtete të tjera, por në shtëpi ndiqnim zakonet dhe traditat shqiptare”

shqiptaret plisa tifozet kuq e zi

Itali-Shqipëri, FSHF vjen më një lajm të rëndësishme për tifozët shqiptarë

jasir asani

Jasir Asani është njeriu gol, ja si luan Shqipëria në Europian sipas prestigjozes “Marca”

Sylvinho silvinjo

Kombëtarja edhe pak orë para përballjes me Italinë, ja çfarë thotë Sylvinho?

IMG_3097

Gjermania nis me këmbë të mbarë, fitore të thellë 5:1 me Skocinë

spanja

Ndeshja ndaj Kroacisë, probleme për Spanjën, mungon lojtari

franca-fitore-

“Franca favorite në Euro 2024, por në garë është edhe Italia”

donaruma

Donarumma paralajmëron Italinë: Ndaj Shqipërisë duhet 100%, kundërshtari më i rrezikshëm

tifozat kuq e zi

Mbi 50 mijë shqiptarë pritet të ndjekin ndeshjen në Gjermani, ndërkaq italianë më pak se 10 mijë!

INFO

NA NDIQ