Mbappe: Unë nuk jam dikush, që ka frikë të flasë

ina-online
ina-online

18/11/2023

Kylian Mbappé doli në konferencën për shtyp para ndeshjes mes Francës dhe Gjibraltarit. Kapiteni i “Les Bleus” nuk kishte marrë pjesë në një konferencë për shtyp që prej 15 qershorit.

Ai është pyetur për heshtjen e tij mediatike dhe Lojërat Olimpike: “Hera e fundit ishte në qershor, kumtova që në fjalimin tim të parë se nuk do të merrja pjesë në të gjitha konferencat për shtyp.

Thashë që nuk jam eprori hierarkik i Antoine, ai dha pas tre konferenca. Pastaj e lëmë derën hapur edhe për të tjerët. Është një dëshirë për ta ndarë lidershipin. Nuk kam frikë të vij këtu, por kombëtarja franceze nuk është vetëm e imja”.

“Topi i Artë”: “Unë nuk jam dikush, që ka frikë të flasë.

Messi e meritoi atë. Natën e finales së Kupës së Botës e dija që ai kishte fituar edhe Topin e Artë”, tha Mbappe.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-05-18-54-11-222_com.facebook.katana-edit

Klubi i karatesë “Bashkimi” nga Kumanova kërkon mbështetje për kampionatin evropian

Duka

“Shqipëria fiton Evropianin”, Duka “ngacmon” italianët

topi cip 2024

Risi në futbollin evropian, për çfarë do të shërbejë mikroçipi në topin e Euro 2024?

rashica muriqi

Dardanët në vazon e dytë për shortin e Ligës C në Ligën e Kombeve

kombetarja

Shqipëria në vazon e tretë për shortin e Ligës B në Ligën e Kombeve

berat-gjimshiti-djimshiti

Doli nga fusha i dëmtuar pas 18 minutave lojë, mësohet situata e Berat Gjimshitit

Premier-League-1024x659-1

Premier League “dominon” Evropën, akordi i ri i së drejtës së TV sjell miliarda euro në Britaninë e Madhe

Armando Broja

E ardhmja e Brojës në Itali? Ekipi i Serie A planifikon afrimin e sulmuesit “kuqezi” në janar

Luis Suarez

Suarez nuk pushon ja ku do vazhdoj karrierën

INFO

NA NDIQ