Mbaruan pushimet! Luizi publikon videon e trishtë kur e ëma lë Shqipërinë (VIDEO)

INA
INA

28/09/2023

“Big Brother VIP 2”, ka mbaruar prej muajsh, por fituesi, Luiz Ejlli vijon që të jetë në qendër të vëmendjes gjatë gjithë kohës. Fansat janë kuriozë që të dinë për të çdo gjë.

Teksa është mjaft i angazhuar me projektet muzikore, Luizi gjithashtu gjen kohë edhe për ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Këngëtari i dashur për publikun ndan herë pas here me fansat momente të ndryshme nga përditshmëria.

Ditën e sotme, Luizi ka postuar një video të bukur ku shfaqet së bashku me nënën e tij. Nga mbishkrimi në video, duket se e ëma e artistit është duke ikur nga Shqipëria për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku jeton prej vitesh.“Mirupafshim mami”, ka shkruar Luizi në videon ku nëna e tij fillimisht shfaqet duke e ‘goditur’ dhe më pas e puth dhe e përqafon.

https://vm.tiktok.com/ZMjPFUWA2/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Valbon Selimllari

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo donald

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INFO

NA NDIQ