Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INA
INA

31/05/2023

Beatrix Ramosaj ka kohë që është shëndrruar në një blogere aktive në Instagram.

Këngëtarja kosovare që jeton në Tiranë s’e ka problem që në orët e para të mëngjesit të ngrohë fansat me veshje joshëse.

Një fotosesion të tillë sapo e ka bërë publik dhe komentet janë të ndryshme për të.

Me fustan ngjyrë pink, mbesa e Deçanit po i vë “flakën” Instagramit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ