Mbesa e saj e ka ditëlindjen, me këto fjalë e uron Remzie Osmani

Iliria News Agency
Iliria News Agency

15 Mars, 2023

Remzie Osmani uron mbesën për ditëlindje me fjalë e imazhe të veçanta

Sot, është ditë feste në familjen e këngëtares, Remzie Osmani.

Kjo pasi, mbesa e saj Emma, vajza e djalit, Hami Hamzaj, ka ditëlindjen, shkruan kosovarja.

Përmes disa fotografive kaq të ëmbla, Remzia e ka uruar për ditën speciale.

”Loqke e shpirtit ,urime dtl o EMMA jone e bukur”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazheve.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

nita-latifi-big-brother

Nita tregon momentet më të vështira në jetën e saj

klea

Klea dhe Elgiti martohen sot, mësohet se kush do këndojë në dasmën e tyre

KIARA dasma luizi

Luizi dhe Kiara demantojnë të gjithë ata që nuk besonin

Luizi dhe Kiara

Luizi ja kushtoi këngën e re. Reagon Kiara

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon këngën e re. Ja kujt ja kushtoi (Video)

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon një pjesë nga kënga e re (video)

kiara-foto

Kiara Tito do të rikthehet në ekran si moderatore

BUTRI

Butrinti e Don Xhoni e kallin “vallen” në dasmë

ledri vula

Ledri Vula flet për marrëdhënien me Sarën: E zgjoj në katër të mëngjesit

INFO

NA NDIQ