Mbrëmje makthi për lojtarin e Romës, i hyjnë hajnat në shtëpi (FOTO)

Picture of INA
INA

01/11/2023

Fat i keq për Chris Smalling. Mbrojtësi i Romës mbrëmjen e djeshme mbeti viktimë e një vjedhjeje në shtëpinë e tij në Tor Carbone, në zonën e Appia Antica.

Persona të panjohur, pasi kanë thyer xhamin e një dritareje, kanë tentuar të marrin kasafortën dhe më pas janë larguar.

Autoritetet janë duke hetuar mbi episodin në fjalë, ndërsa në vendngjarje ndodhet edhe ekipi e ekspertizës.

Po vijojnë hetimet për të verifikuar se çfarë dhe sa kanë grabitur kriminelët në banesën e anglezit, shkruan tch.

Sipas një analize fillestare të hetuesve, bëhet fjalë për një bandë “profesionistësh” ndoshta të ardhur nga Evropa Lindore.

Në të kaluarën (2021), futbollisti ka qenë viktimë e një grabitjeje të armatosur në shtëpi dhe së fundmi edhe e një tjetër tentative vjedhjeje.

TË FUNDIT
9 orë
Spanja kampione e Evropës
21 orë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
21 orë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
22 orë
Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024
23 orë
Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024

ME TE LEXUARA

22 orë
Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024
21 orë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
21 orë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
9 orë
Spanja kampione e Evropës
23 orë
Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024

LEXO MË SHUMË

IMG_4367

Spanja kampione e Evropës

spanja

Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në…50 mijë euro

southgate

Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca

euro 2024 gjermani

Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024

spanja-vs-anglia

Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024

euro 2024 gjermani

Pesë ‘betejat’ më të rëndësishme që mund të vendosin fituesin e Euro 2024

spanja-vs-anglia

Diferenca në minuta mes Spanjës dhe Anglisë është skandaloze – analiza interesante dhe detaje rreth finales së Euro 2024

spanja-vs-anglia

Kush do ta fitojë Euro2024: Taktika, aftësitë individuale, apo të dyja bashkë – Flasin ekspertët

Dështimi i sulmuesve në Euro 2024 – çfarë thonë ekspertët dhe a ka ndryshuar tashmë loja

INFO

NA NDIQ