Mbulohet deputetja e Kosovës: Allahu ua shpërbleftë mundimet (Foto)

Deputetja e Unionit Socialdemokrat, Duda Balje, ka publikuar disa fotografi me mbulesë

Balje në profilin e saj në Instagram, ka publikuar dy fotografi ku shihet me mbulesë.

Ajo është komentuar shumë edhe për veshjen e saj dhe paraqitjen në publik, por kësaj radhe duket krejtësisht ndryshe.

“Allahu ua shpërbleftë mundimet”, ka shkruar Balje në njërën prej fotografive të postuara.

 

https://www.instagram.com/p/COVxgV0HlGh/?igshid=35fgde1yglfj