Mbyllet rrugëtimi në Conference League për Shkëndijën, AIK Stockholm triumfon pas penalltive

As 120 minuta nuk u kanë mjaftuar Shkëndijës dhe AIK Stockholm për të përcaktuar skuadrën e kualifikuar për të kaluar në Play-off të Conference League, me suedezët që triumfuan pas penalltive.