Mbylli sezonin para kohe, Neymar: Do kthehem më i fortë!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/03/2023

“Do të kthehem më i fortë se më parë”, -ky ishte përshkrimi që Neymar vendosi krahas fotos që postoi në rrjetet sociale pas konfirmimit të lajmit, se për shkak të dëmtimit të marrë, braziliani e mbylli para kohe sezonin.

Neymar është i detyruar të operohet në ligamentet dhe do të duhet të mungojë minimum për rreth 4 muaj.

Një lajm aspak pozitiv ky për sulmuesin, duke ditur se asnjëherë nuk kanë munguar pakënaqësitë nga ana e Paris Saint-Germain për të, por braziliani zgjodhi të reagonte duke treguar forcë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

berat-gjimshiti-djimshiti

“Moment krenarie për të gjithë ne” – Gjimshiti flet pasi eliminoi Liverpoolin me Atalantan e tij

XHAKA GRANIT

Granit Xhaka po çmend, as anglezët nuk e ndalen

fenerbahce

Fenerbahce eliminohet

salah

Liverpoolit nuk i bën punë fitorja, eliminohet nga Atalanta e Gjimshitit

kloop

Klopp: Krijuam 67 goditje në tre ndeshjet që nuk i fituam, e çuditshme

akil

Sot mbahet seanca dëgjimore për xhudistin Akil Gjakova – kërkohet paraburgimi i tij

edon-zhegrova

Dëmtohet Edon Zhegrova, ylli dardan humb sfidën ndaj Aston Villas

Anceloti

Ancelotti pas fitores ndaj Cityt: Të gjithë menduan se Reali kishte vdekur, por duhet të dini se Reali nuk vdes kurrë

Pep Guardiola

“ Nuk pendohem për asgjë”/ Guardiola uron Realin pas kualifikimit

INFO

NA NDIQ