Mbytet 20-vjeçari në plazhin e Velipojës

ina-online
ina-online

25/07/2023

Një i ri humbi tragjikisht jetën këtë të martë në plazhin e Velipojës, pasi u mbyt teksa lahej në det. Gazetarja Emi Kalaja raporton se viktima është një djalë 20-vjeçar nga Shkodra.

Ai mësohet se doli në gjendje të rëndë nga uji dhe u transportua me ambulancë drejt qendrës shëndetësore të Velipojës.

Pavarësisht përpjekjeve për t’i dhënë ndihmën e parë, ai nuk mundi të mbijetonte dhe ndërroi jetë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kovacevski

Kovaçevski i bindur se përsëri do të jetë kryeministër

Talat Xhaferi3

BDI do ta propozojë Talat Xhaferin për kryeministër

MUHAMERI

Zgjedhjet po afrohen, politikanët shfaqen me thesin e babadimrit

kurti vucic

Plani 6 miliardësh i BE-së, Kosova dhe Serbia përfitojnë vetëm nëse zbatojnë Marrëveshjen e Ohrit e Asociacionin

Dimitar Kovacevski

Kovaçevski: Në gjurmët e Shën Kliment Ohrit, gjuha maqedonase është bërë realitet në Evropë dhe në botë

rusko

Ruskovska: Hetimi fillimisht duhet të vërtetojë qëllimin për vrasjen e Pançes dhe Vanjës

S-600x360

Në samiti BE – Ballkani Perëndimor, Kosovës e Serbisë do t’i bëhet thirrje për normalizim

bagdat

Ambasada amerikane në Bagdad sulmohet me raketa

pendarovski-nato

Pendarovski: Shën Klimenti le të jetë mësim për shoqërinë tonë

INFO

NA NDIQ