Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë albumin, në mesin e 25 këngëve shumë bashkëpunime

INA
INA

16/02/2024

Dyshja e preferuar e publikut, Mc Kresha e Lyrical Son, kanë sjellur albumin e ri.

“1618”, titullohet albumi i dy reperëve, shkruan lajmi.net.

Ky album përban 25 këngë ku në mesin e tyre numërohen shumë bashkëpunime të forta.

Dyshja e famshme e repit kanë bashkuar forcat në këngë me Ledrin, Lumi B, Era Istrefin, Noizyn, Majkin dhe të tjerë.

Albumi tashmë gjendet në disa platforma./Lajmi.net/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-19-22-29-51-237_com.facebook.katana-edit

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

INFO

NA NDIQ