Më dha zë dhe jashtë ‘BB’/ Jul Deda bën tatuazhin e veçantë

Picture of INA
INA

02/06/2024

Një prej finalistëve, i cili shkoi në podin final kokë më kokë me Eglën ishte dhe Julian Deda. E ndërsa gjatë intervistave që ai ka zhvilluar pas daljes nga formati është shprehur se e ndjen veten si fitues të këtij edicioni.

Pak momente më herët ai ka ndarë një postim në rrjete sociale. Për të mos e harruar kurrë eksperiencën e “Big-ut” ai ka bërë një tatuazh në trupin e tij.

Do të pyesni çfarë tatuazhi? “Mic4”!
Mikrofoni numër 4, që për Julin është tepër i rëndësishëm, pasi i dha zë më tepër, që ai të tregonte vetveten e tij, brenda dhe jashtë shtëpisë, në çdo familje shqiptare.

“Miku më besnik”- u shpreh aktori.

TË FUNDIT
16 orë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
16 orë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
2 ditë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

ME TE LEXUARA

16 orë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
16 orë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

LEXO MË SHUMË

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

INFO

NA NDIQ