“Më dhe dënimin më të bukur”, Fatjoni puth Artën në buzë

INA
INA

15/02/2024

Një dhuratë nga “Vëllai i Madh” për çiftet e shtëpisë me rastin e festës së të dashuruarve ishte qëndrimi në fermë, ku duhet të kujdesen për kafshët. Gjatë qëndrimit në fermën brenda shtëpisë së ‘BBVA’ banorët duhet të kryejnë disa detyra të dhëna nga produksioni.

Egla ishte një nga banoret që ka vendosur të dalë nga ferma. Heqja e 20 mijë eurove nga çmimi i madh ka bërë që banorët të jenë më të përgjegjshëm për lojën. Koreografi Albi Nako i ka dhënë një sfidë Fatjonit që të puth Artën në buzë.

Albi:Puthje kukullash mor burr

Arta i thotë Fatjonit se nuk e ka problem dhe mund ta realizojë dënimin. Ndërkohë që dyshja bashkon buzët për sfidën banorët dëgjohen duke brohoritur: “Sa bukur”. Por Albi i thotë atyre që puthja duhet të kishte zgjatur 5 sekonda dhe dyshja puthen përsëri duke numëruar sekondat. Pasi dënimi përfundon Fatjoni i thotë Albit:

Duhet të më kishe dënuar shumë keq, më dhe dënimin më të bukur.

Video: https://www.instagram.com/reel/C3WIwhnoumt/?igsh=MWZ6cHdjdGNidTFpMw==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

franceska murati big brother

Jeta e Françeska Muratit jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” me bashkëshortin milioner (FOTO)

meriton mjekiqi

‘Sillni zarf të zi’, Meritoni sulmon Ledionin: Bën batuta sikur ha fara

rike roci

“Nuk e meritoja të dilja”/ Pas eleminimit, Rike Roçi reagon për herë të parë! Modelja zbulon fituesin e “Big Brother VIP3”

meri shehu

“Më tundoi!”- Meri Shehu zbulon cili banor e ka ngacmuar gjatë qëndrimit në BBV

Klodian Duro

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e k*rvave…

romeo donaldi

Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja çfarë bën

INFO

NA NDIQ