Me drogë në “BMW”, kapet tetovarja nga policia

INA
INA

6 Korrik, 2023

Sektori i Punëve të Brendshme në Tetovë ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme ka arrestuar Nj.J., 22-vjeçare nga Peshevca e Tetovës, pasi e njëjta është kapur me drogë në veturën e saj.

“Pjesëtarët e policisë të SPB-Tetovë dje (05-korrik) rreth orës 13:00, në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, kanë privuar nga liria 22-vjeçaren Nj.J. nga Peshevca e
Tetovës, pasi që gjatë kontrollit të kryer ndaj saj dhe në veturën “BMW” me targa të Tetovës, me të cilën ishte transportuar, është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Ajo është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe rasti
është duke u zbardhur dhe dokumentuar”, thanë nga SPB Tetovë, transmeton TV21.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

spartak

Ngjela: Të mbyllen me ligj televizionet që ftojnë antishqiptarë në studio!

vmro-mickoski

Kuzeska: Mickoski është kopje e Gruevskit

gjykata-kushtetuese

Gjykata Kushtetuese nuk vlerëson kushtetutshmërinë e Marrëveshjes së Prespës

Gruevski Mickovski

Gruevski i kërkon anëtarësisë të mos i besojnë Mickoskit

kurti me sanxhak dhe lugine

Kurti priti një delegacion të përfaqësuesve politikë të boshnjakëve dhe të shqiptarëve në Serbi

haradinaj-kurti

Haradinaj me akuza të reja: Kurti është shoqëruar me vajzën e ministrit të Millosheviqit

Fatmir Mexhiti

Mexhiti në OKB: Përgjigjja kolektive në kohë pandemie ndërton sistem shëndetësor rezistent

taulant balla

Ligji për shtetësinë, Balla: Qytetarët e Kosovës dhe të Maqedonisë së Veriut të mos testohen

driton iseni

Iseni: A duhet me ndrru emrin Goran për një avancim se me Driton s’pe do

INFO

NA NDIQ