“Më duhet për të nxjerrë disa banorë jashtë” Luizi zbulon planin që ka për Efin

Iliria News Agency
Iliria News Agency

4 Prill, 2023

Luiz Ejlli është shprehur se do ta përdorë Efin për të eliminuar disa banorë, por mesa duket kjo e fundit se ka fare problem si pjesë.

Teksa ishin duke bërë një bisedë në oborr, në prezencë të Efit, Luizi ka treguar se kërkon ta përdor banoren e rifutur në lojë për të nxjerr jashtë disa të tjerë.

Ajo që është më e çuditshme, është reagimi i Efit, e cila e pohon këtë gjë.

“Efit ia them edhe në sy. Mua më duhet, e them copë dhe e pranoj që do e përdor për të nxjerr jashtë 2-3 banorë. E di që mund ta arrij me Efin. Ama Efi është e vetëdijshme që kur të më vij mundësia unë do mbroj Kiarën,”- tha Luizi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

Dina Abdulaziz

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ