Me flokë kaçurrele e grim perfekt – Transformimi i Adelinës për projektin e ri

0

Adelina Ismaili është gati për projektin e ri të saj.

Diva e muzikës moderne shqiptare është rikthyer fuqishëm në skenën e shoubizit së fundmi.

Pjesëmarrjet e saj në skenë pasi ju përkushtua një kohë familjes kanë qenë më të shpeshta.

Dhe, tash Adelina është gati për projektin e radhës muzikor.

Me flokë dredha dhe me një grim fantastik, është Sellma ajo që ka arritur të bëjë Adelinën të duket si një mbretëreshë.

.Adelina Ismaili kështu po bëhet gati për një projekt të madh që ka potencial për t’u bërë hit.