Më ftohtë dhe më shumë borë në Kodrën e Diellit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

31/01/2022

Në Kodrën e Diellit sot në mëngjes është matur temperatura më e ulët në vend, -8 gradë si dhe lartësia më e madhe e dëborës prej 30 centimetra.

Sipas Entit për Punë Hidrometeorologjike pasojnë Hanet e Mavrovës me -6, Shkup, Demir Kapi dhe Krushevë -4, Ohër dhe Pretor -3, Strumicë, Berovë dhe Kriva Pallankë -1, Shtip, Vinicë, Dojran, Shkup -1. Në Dojran janë matur 4 gradë dhe në Gjevgjeli 5 gradë Celsiusë.

Në ora 07:00 më shumë borë kishte në Kondrën e Diellit dhe në Hanet e Mavrovës 28 centimetra, në Pozheran dhe Krushevë 8 cm dhe në Kriva Pallankë dhe Gjurishtë 2 centimatra.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kongresi Senati Amerikan SHBA

Në ankth për Ballkanin, SHBA-ja aspiron angazhim të shtuar

lindita ahmeti

ITSHKSH përkujtoi studiuesen Lindita Ahmeti

vucic kurti

Vuçiq ankohet në OKB: punët e Maqedonisë së Veriut s’i pengon Serbia, por Albin Kurti

vucic un

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

speciazilanta

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

inbound1570935745553072141

Shefja e UNMIK-ut: Vazhdoj ta theksoj kërkimin e përgjegjësisë për incidentin në Banjskë

vucic vjosa osmani

Nis seanca për Kosovën në OKB, Osmani përball Vuçiqit

naim-bajrami

ASH: Ranë maskat, Mickoski shpalosi bashkëpunimin që ka me opozitën shqiptare

pasaporta

Dokumentet personale do të mund të merren edhe të mërkurën

INFO

NA NDIQ