Më ftohtë në Berovë, më shumë borë në Mavrovë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26 Janar, 2022

Më ftohtë sot në mëngjes është në Berovë me -17 gradë Celsius të matura dhe në Hanet e Mavrovës, ku janë matur -16. Në Kriva Pallankë është -14, në Manastir dhe Tetovë -13, në Strumicë dhe Krushevë -11, në Prilep, Ohër, Pretor, Shtip, Demir Kapi -10. Nëntë gradë mbi zeron janë matur në Shkup dhe Vinicë, -5 në Kumanovë, -4 në Dojran dhe -2 në Gjevgjeli.

Më shumë borë ka në Mavrovë – 39 centimetra, në Kodër të Diellit 31 dhe në Krushevë 13, kumtoi Drejtoria për Punë Hidro Meteorologjike.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

veriu i kosoves

Situata në veriun e Kosovës, Rusia akuzon SHBA-të dhe BE-në

edita

Edita Tahiri: Ku ishin gjatë luftës këta trimat e VETËVENDOSJES!

IMG_1521

Zgjedhet pasuesi i Vuçiqit në krye të partisë SNS, kush është i besuari i presidentit serb

IMG_1517

Promovohet në Shkup Instituti për Demokraci dhe Analiza Ekonomike – IDEA

matura-shteterore-provimi

Sot provimi i parë i maturës shtetërore

mickoski-kovacevski

Kovaçevski: Do ta ftojë në takim Micksokin, do të propozojë që të flitet vetëm për dy tema

BDI

BDI: Korridoret do të ndërtohen

IMG_1513

Situata sot në Veriun e Kosovës, NATO del me një qëndrim

IMG_1514

La Liga, sa para merr çdo ekip në përfundim të sezonit?

INFO

NA NDIQ