“Më i fortë është”, ndjekësit thonë se ky banor i BBVK ia kalon edhe Luiz Ejllit

INA
INA

24/10/2023

Prej katër ditësh ka filluar edicioni i dytë Big Brother VIP Kosova dhe që tani ndjekësit janë të bindur për fituesin

Bëhet fjalë për Gani Gërmian, i cili sipas ndjekësve është edhe më i mirë se këngëtari Luiz Ejlli

“Ma i fortë se Luiz Ejlli është”, shkruan një ndjekës në rrjetet sociale

Emri i tij i vërtetë është Visar Dërmaku dhe njihet në Kosovë si humorist, aktor, por edhe një ndër gazetarët më provokatorë.

https://vm.tiktok.com/ZMjbvoPu4/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ