‘Më kafsho më fort’! Meritoni dhe Ilnisa kalojnë momente në shtrat

INA
INA

16/02/2024

Larg banorëve të tjerë, vetëm ata të dy. Ilnisa dhe Meritoni kanë vendosur t’ja dedikojnë njëri-tjetrit mbrëmjen e sotme, larg zhurmës dhe debateve. Ata kanë kaluar momente pranë në të njejtin shtrat ku nuk kanë munguar as ngacmimet e provokimet.

‘Më kafsho më fort’, i thotë Ilnisa, Meritonit ndërsa ai mundohet t’i lërë një shenjë në dorë.

Dyshja janë çifti i parë që u krijua në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ për këtë edicion. Ditët mes tyre pas spektaklit që shkoi u panë shumë të ftohta, për shkak të një takimi që pati Meritoni me vëllain e tij i cili ndër reshta tha se gjithcka që ai po bën është në kuadër të lojës ndërsa theksoi se nuk do donte të takonte asnjë person tjetër përveç tij.

Ilnisa nuk e përjetoi shumë mirë emocionalisht injorimin që i bëri vëllai i Meritoni, megjithatë duket se mërzitja ka kaluar shumë shpejt, përderisa çifti po kalojnë gjithmonë e më shumë momente bashkë në shtëpinë më të famshme.

https://www.instagram.com/reel/C3YVEnMMwsj/?utm_source=ig_embed&amp%3Butm_campaign=loading

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

INFO

NA NDIQ