“Më kanë filluar të dridhurat”, Arbër Hajdari flet për vajzën! Tregon arsyen pse u rikthye në BBV3 dhe nëse Zhaklina e ka uruar

INA
INA

15/01/2024

Arbër Hajdari dha partnerja e tij, Vlera janë bërë prindër për herë të parë.

Ka qenë vetë Hajdari ai që ka konfirmuar këtë lajm të bukur për të gjithë ndjekësit e tij përmes një postimi, të shoqëruar me një foto në të cilën shihet së bashku me të bijën e porsalindur.

Në një intervistë nga Ronaldo Sharka gjatë natës së parë të Big Brother VIP 3, Arbëri ka treguar se si ndihet tani që është bërë baba.

“Kam vetëm 48 orë që jam bërë baba, tani më kanë filluar të dridhurat e para të qenit baba. Shpresoj që të reflektojë sa më mirë tek unë. Di të them që ia uroj atyre njerëzve që janë beqar, ishte një ndjenjë e papërshkrueshme. E kisha me të dëgjuar, por e përjetova jashtëzakonisht shumë mirë dhe ia uroj të gjithëve”, u shpreh Arbër Hajdari.

Më herët Arbëri ka deklaruar se nuk do ishte më pjesë e Big Brother si opinionist. I pyetur nga Ronaldo Sharka arsyen që e bëri të rikthehej sërish në karrigen e opinonistit Arbër Hajdari shprehet: Unë jam shpreh që nuk mendoj se do jem pjesë e Big-ut, por kam rimarrë ftesën dhe e kam pranuar sepse përmes Big Brother i cili është një spektakël që ka një audiencë mbarë-ndërkombëtare, uroj që të shërbejë për shoqërinë shqiptare, për të promovuar apo kritikuar dhe uroj që banorët të ngrihen në lartësinë e duhur, për të treguar kush janë dhe vlerat qytetare, intelektuale njerëzore.

Përsa i përket marrëdhënieve me dy ish-opininistet e Big Brother Zhaklina Lekatari dhe Balina Bodinaku, Arbëri shprehet se për rikthimin e tij në Big Brother ia ka uruar vetëm Zhaklina.

Ronaldo Sharka: Dy ish-opinionistet e BBV Zhaklina Lekatari dhe Balina Bodinaku të kanë uruar për këtë rinkofirmim të edicionit të tretë?

Arbër Hajdari:Zhaklina më ka uruar.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara l

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

INFO

NA NDIQ