“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

Picture of INA
INA

12/04/2024

Egla dhe Juli kanë debatuar me njëri-tjetrin, pas akuzave të banorit se aktorja është përzënë nga teatri. Egla këtë gjë e mohon dhe e akuzon Julin që thotë fjalë të paqena.

Pjesë nga biseda:

Juli: Ty ta ka bërë Julia rezymenë dhe këtë informacion e kam nga Julia.

Egla: Julia ka thënë të tjera gjëra, ato që më ka thënë Julia, janë të tjera gjëra nga ato që më ke thënë ti atje lart. Të kanë përzënë nga teatri më ke thënë ti, të betohem për shpirtin e babit për këtë dhe ma ke pranuar që e ke thënë dhe më ke thënë informacion i gabuar dhe për shpirtin e babit e ke thënë.

Juli: Ore këtë informacion e kam marrë nga Julia.

Egla: Po pra por s’ma ka thënë Julia, ma ke thënë ti. Dje më ke thënë “renacake s’ta kam thënë unë”.

Juli: S’ta kam thënë unë atë.

Egla: Ma ke thënë me gojën tënde ti aty.

Juli: Nuk vjen nga unë si informacion o njeri.

Egla: Dje më ke thënë që ke deniguruar kolegët. Kë kolegë? Ti më ke thënë janë jashtë shtetit, nuk i sjell dot. Kë koleg kam denigruar?

Juli: Unë thashë kështu siç sillesh ti me një koleg që ke këtu brenda, imagjino çfarë i ke bërë atyre jashtë.

Egla: Jo po e dredh.

Juli: Prandaj thashë që ti sot je e vetmuar se s’ke kolegë sepse ti i trajton njerëzit siç po më trajton mua.

Egla: Unë kam kolegë dhe miq, por zgjedh me kë ri dhe jo me thashethemaxhinj tavolinash.

Juli: Ti degjenerove karrierën dhe titujt e mi dhe je e prekur ti?

Egla: Unë nuk të degjenerova, të dhashë lugën me çorbë që më ke dhënë ti mua dhe ta kesh gratis, mësim jete me mua. Mos e bëj më me kolegët e tjerë.

TË FUNDIT
3 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
4 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
4 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
7 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
9 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
3 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
1 ditë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
20 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
20 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
20 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
2 ditë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë

LEXO MË SHUMË

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

INFO

NA NDIQ