Me këtë foto qesharake ‘Stupcat’ urojnë festën/FOTO

0

Grupi humoristik ‘Stupcat’ janë mjaft të pëlqyer nga publiku shqiptar.
Pasi sot është festa e Fitër Bajramit ata kanë vendosur të publikojnë një fotografi në rrjete sociale ku edhe urojnë festën, shkruan lajmi net.

Kështu, është ky Vedat Bajrami apo ‘Liki’ që ka zgjedhur një foto qesharake të ndajë me ju, të cilës padyshim që i lë edhe një përshkrim.

“Dola me marr vllaun Aeroport se mka ardh për Bajram,Urime vllëzër dhe motra Fitër Bajrami paqe e shëndet për ju e familjet Tuaja.”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/