Me këtë pamje joshëse, Ilda Bejleri hapi Botërorin 2018 (FOTO)

0

Ilda Bejleri është një nga prezantueset më tërheqëse të sportit.

Ajo shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte trupore dhe për këtë arsye është shpesh edhe pjesë e mediave rozë.

Me një fustan me ngjyra të çelta Ilda ka bërë edhe hapjen e emisionit të saj Ruski Bar që do t’sjellë të rejat nga Kampionati Botëror 2018.