Me Kiarën e ka? Fansat kapin detajin në këngën e re të Butrintit

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

28/04/2023

Butrint Imeri ka publikuar këngën e re “Diskoteka”, e cila është pëlqyer nga publiku, por një detaj ka tërhequr shumë vëmendjen.Ishte pikërisht fillimi i këngës me disa ‘zëra’ drejtuar tij. “Butrint, Butrint…”, përmendet disa herë emri i artistit, së bashku me dy pyetje: “Ta bëj një pyetje”, “Butrint çfarë mendoni në lidhje me…”.

Këngëtari ka qenë shpesh i diskutuar kohët e fundit prej ish-lidhjes së tij me Kiara Titot, ku gjatë qëndrimit të saj në shtëpi në fillime tregoi mbështetje për të.

Edhe në këngë ai shprehet “i lënduar” nga një vajzë, ndonëse thotë se e ndien veten në faj. Nuk dihet nëse Butrinti po flet për një histori personale apo është frymëzuar diku tjetër.

TË FUNDIT
6 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
9 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
19 orë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
21 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
22 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
1 ditë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
1 ditë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
1 ditë
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)
1 ditë
Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti
22 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?
21 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
19 orë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ