“Më kujto në orën 12”, Egla flirton me Ledionin, Juli: Ai është i martuar (FOTO)

INA
INA

13/02/2024

Mbrëmja e sotme në spektaklin televiziv “BBVA3” ka nisur me komplimente nga moderatori, Ledion Liço.

Ai fillmisht komplimentoi Romeon përsëri për flokët dhe më pas ndaloi tek “look-u” i Eglës.

Ajo nga ana tjetër flirtoi me të duke i thënë:

“Do jem akoma më yll po u kujtove për mua në orën 12.”

Juli nga ana tjetër i kujtoi se ai është i martuar.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ