Me mungesa dhe shumë fjalë, Kosova niset drejt Zvicrës

ina-online
ina-online

17/11/2023

Kosova është nisur mëngjesin e sotëm drejt Zvicrës. Me disa mungesa te ndjeshme dhe atmosferë jo aq të mirë për shkak të disa “të pakënaqurve”,

Kosova do të tentojë të marr pikë në sfidën e nesërmë në Basel ndaj Zvicrës. Matematikisht Kosova është ende në garë për kualifikim, por që i duhen patjetër 3 pikë në ndeshjen e nesërme.

Pa Muriqin, Rrahmanin e Zhegroven, Kosova nuk do ta ketë të lehtë këtë përballje ndaj Zvicrës që poashtu po kalon në krizë rezultatesh./Indeksonline/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kombetarja

Sfidat e Shqipërisë në EURO 2024: Një sfidë pasdite dhe dy në mbrëmje

spalleti

Spalletti me fjalë të mëdha për Shqipërinë: Po luajnë futboll të bukur, janë kundërshtar të vështirë

levandovski-lewandowski-barca-1

Lewandowski: Ne duam të fitojmë çdo ndeshje

Pep Guardiola

Guardiola paralajmëron tifozët e Man Cityt

Jasir Asani

Jasir Asani nuk trembet, komenton grupin e vështirë (foto)

Duka

Duka optimist: Ne kualifikohemi

Luis de la Fuente

Selektori i Spanjës: Të gjithë flasin për Italinë dhe Kroacinë, por mos harroni Shqipërinë

maskota euro 2024

Kalendari i plotë i Euro 2024-ës, datat dhe stadiumet e ndeshjeve

zlatko dalic

Selektori i Kroacisë befason me deklaratë për Shqipërinë

INFO

NA NDIQ