Me muzikë e me tupana, kështu u prit Vivieni si nuse në Ferizaj

Iliria News Agency
Iliria News Agency

12/02/2023

Tashmë po konsiderohet si nuse Ferizaji, është ajo, ish-banorja e BBVK-së, Vivien Thano.

Aventura e saj në shtëpinë e famshme përfundoi mbrëmjen e së premtes.

Getinjo, reperi me të cilin Vivien nisi një lidhje brenda shtëpisë e priste në studio.

Ndërsa Mozzik pas daljes së saj ka reaguar me një postim në Instastory.

Ai ka publikuar një fotografi me tupana duke lënë të kuptohet se nusen do e presin në këtë formë në Ferizaj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

-640-0-screenshot-1-1713437763

“Ai të ndan ty nga Romeo”/ Egla Ceno ia thotë “troç” Heidit për banorin e “BBVIP”: Ty të do, Romeon nuk e honeps…

soni

U arrestua nga policia zviceriane, reagon Soni Malaj

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

INFO

NA NDIQ