Më në fund! Kiara Tito na tregoi se kanë gjetur emrin e bebit

ina-online
ina-online

13/02/2024

Luizi dhe Kiara së shpejti do të bëhen prindër të një vajze.

Ishte vetë çifti, i cili përmes një ceremoni madhështore zbuloi gjininë e foshnjës.

Teksa ka mbetur dhe shumë pak që vajza të vijë në jetë, mesa duket çifti shumë i dashur për publikun ka vendosur dhe si do ta quajë.

Vetë moderatorja Kiara Tito ka shpërndarë në Instagram një story që tregon madhësinë e foshnjës krahas së cilës shkruan: Mirmëngjes nga bebi E.

Mesa duket emri i vajzë do të fillojë me shkronjën E. Na mbetet veçse të presim për ta mësuar./albeu.com

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

INFO

NA NDIQ