Më në fund!Luizi dhe Kiara nisin muajin e mjaltit

INA
INA

6 Qershor, 2023

Pas angazhimeve me koncerte, intervista e me projektet në televizion, Luizi dhe Kiara kanë gjetur më në fund kohën për pushime.

Çifti është nisur për në Antalia, ku do të kalojnë muajin e mjaltit. Kiara ka postuar një foto nga aeroporti i Stambollit, ku më pas do shkojnë në Antalia.

Kujtojmë që çifti e fitoi këtë udhëtim gjatë qëndrimit në Big Brother VIP.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ