“Më pa këmbët dhe më tha…”, Lei Kraja habit me komentin e Krist Aliaj

Picture of INA
INA

10/11/2023

Fiksimi ndaj personazheve të njohur, ka qenë pjesë e temës “ Në shtëpinë tonë”. Lei Kraja ka treguar kërkesën e çmendur të disa fansave në rrjetet sociale, por edhe komentin që i ka bërë Krist Dragot kur i ka parë këmbët.

“Mua më shkruajnë të gjithë për këmbët. Hiqni të gjithë këtë fiksimin e këmbëve sepse është shumë. Mund të mi tregosh gishtat e këmbëve të lutem. Nuk janë të bukura fare kupton, kështu që mos u fiksoni.

Kemi qenë në “Pushime On Top” dhe po zhvillonim një intervistë me Krist Dragot. Më pa këmbët dhe më tha i sa shëmtuar këmbët. Tha je gjithë kjo gocë, të paktën ik bëj një pedikyr”, shprehet Lei Kraja.

TË FUNDIT
15 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
15 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
16 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
17 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
1 ditë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

ME TE LEXUARA

17 orë
Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?
16 orë
Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër
15 orë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)
15 orë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

LEXO MË SHUMË

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

INFO

NA NDIQ